O nas

Nasza firma istnieje od 1994 r. Zajmujemy się również produkcją i montażem stolarki aluminiowej w systemie ALUPROF. Nasze doświadczenie zdobyte na wielu budowach w całym kraju jest bezcennym kapitałem firmy. Zaspokajamy potrzeby klientów w zakresie konstrukcji aluminiowo-szklanych niezależenie od wielkości pracy, czy jest to klient indywidualny, instytucja, zakład przemysłowy czy hipermarket. Współpracę rozpoczynamy już w fazie projektowej, poprzez odpowiedni dobór materiałów, systemów, obliczenia wytrzymałościowe, wykonanie dokumentacji architektonicznej, projektowej czy produkcyjnej aż po produkcję, montaż, serwis. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem systemów stolarki aluminiowej:

W obu dziedzinach mamy znakomite zespoły fachowców, co pozwala szczycić się nam zadowoleniem naszych kontrahentów. Dążymy do zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości i konkurencyjnych cen.

Zapraszamy do współpracy już na poziomie projektu. Praca na tym etapie umożliwi dobór takich rozwiązań, które pozwolą na optymalne wykonanie zakresu robót pod względem techniczno cenowym.